Set de iluminat Tetra Light Wave 430

Marcă TETRA
Cod produs A1-293267
222,00 lei cu TVA
3 - 7 zile
  • Livrare estimată: 26.3.2026
  • Transport: 24,90 lei
points Prin achiziționare veți primi
48 puncte
Descrierea produsului

Set de iluminat Tetra Light Wave 430

Tetra LightWave vă permite să treceți cu ușurință la tehnologia modernă LED pentru acvariul dumneavoastră. Setul complet vine cu un adaptor de alimentare și toate adaptoarele de montaj necesare.

Luminile pot fi astfel puse imediat în funcțiune. Valoarea ridicată a luminii LED aduce în acvariu o lumină de zi strălucitoare, aproape naturală.

Spectrul luminos stimulează, de asemenea, formarea clorofilei și susține creșterea plantelor acvatice. Lumină pentru acvariu pentru o tranziție ușoară la tehnologia modernă, ecologică LED.

Tranziție simplă de la tuburile fluorescente T5/T8 folosind diferite adaptoare. Cu adaptoarele T5/T8, este posibil să extindeți treptat cu până la 6 cm. Valoare ridicată a luminii pentru o lumină de zi strălucitoare, aproape naturală.

Spectrul de culori al LED-urilor susține creșterea plantelor acvatice. Iluminare cu adevărat durabilă datorită unei durate de viață de aproximativ 30.000 de ore. Setul de lumini poate fi extins cu ușurință folosind produsul Tetra LightWave Splitter și o altă lumină Tetra LightWave Single Light.

Tetra LightWave Timer permite setarea individuală a luminilor, inclusiv diferite scenarii de iluminare. Garanti de doi ani.

Intensitate 1209 lm

Temperatura de culoare 7863 K

Consumul de energie 16 w

Clasa de eficiență energetică A+

Durata de viață 30.000 h

lungimea luminii fără adaptor 365 mm

lungimea lămpii neextinse cu adaptor 430 mm

lungimea lămpii complet extinse cu adaptor 510 mm

Recenzii

Merită să vă jucați și să cumpărați la noi